PEKASS a.s., Zemědělská, komunální, silniční technika Vlašim

Kompletní servis zemědělských strojů

Specializujeme se na prodej a servis zemědělských, komunálních a silničních strojů. Náš bazar zemědělské techniky nabízí secí, sklízecí a pluhová zařízení. Pořídit si u nás můžete i nakladače či manipulátory. Komunální technika vám usnadní úklid venkovních prostor v létě i v zimě.

  • Lidická 1893
  • Vlašim
  • 258 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Tradiční i „chytré“ stroje pro zemědělce

Bazar zemědělské techniky, který provozujeme, disponuje širokým portfoliem speciálních strojů předních světových výrobců. Najdete v něm traktory a malotraktory, kombajny, manipulátory a nakladače značek JCB či John Deere. Spolehlivé pluhy a secí stroje jsou zastoupeny výrobci Horsch, Hardi nebo Överum. Potřebujete vakuovou nebo laminátovou cisternu? Nabídneme vám je od firmy Briri. Hodit se vám budou i návěsy Krampe, postřikovače Hardi nebo rozmetadla Bogballe.

Inteligentní zemědělská technika od rodinné firmy Pöttinger vám vychází vstříc svou filozofií „clever farming“. Nabízí širokou paletu strojů na setí, sklizeň pícnin a zpracování půdy. Jsou to odolné, kvalitní a hospodárné výrobky, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

V našem bazaru zemědělské techniky si můžete pořídit i speciální sedačky do zemědělských strojů Grammer AG. Prodáváme také produkty pro přesné zemědělství firmy Trimble. Navigace a asistované řízení přispívají k efektivitě práce a komfortu obsluhy zemědělských strojů.

Silniční zařízení pro zimní a letní úklid komunikací

Robustní zařízení firmy Rasco jsou určená pro automobilové, traktorové a speciální nosiče.  Sněhové pluhy a traktorové i automobilové sypače fungují spolehlivě. Sněhové frézy Westa  s dvoufázovým vyhazovacím systémem dokážou  dokonale odstranit sněhové bariéry z neprůjezdných vozovek.

Náš bazar techniky  má na skladě i příkopová ramena Rasco pro letní úklid okolí komunikací.

Komunální technika najde uplatnění všude

Dnes už se zemědělci, ovocnáři nebo podnikatelé v průmyslových či sportovních areálech bez speciálních strojů neobejdou. Komunální technika je samozřejmostí i pro majitele nemovitostí či rekreačních objektů. Malotraktory Antonio Carraro máme k dispozici v různých provedeních a výbavách. Oblíbené jsou i mulčovače a lesní frézy Berti, travní sekačky Grillo nebo rekultivátory Carbogreen.

U všech strojů a zařízení zajistíme kvalitní servis.

Potřebujete poradit s výběrem zemědělské, silniční či komunální techniky? Náš odborný personál je vám k dispozici. Přidanou hodnotou jsou naše předprodejní i poprodejní prémiové služby PEKASS FINANCE, PEKASS ASSISTANCE a PEKASS AFTERSALE.

Otevírací doba

  • Po 7:0015:30
  • Út 7:0015:30
  • St 7:0015:30
  • Čt 7:0015:30
  • 7:0015:30
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce